Zurna Sohbet

Temmuz 2, 2022 Uncategorized No Comments

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece haber aktarımı midein bileğil, aynı zamanda âlem midein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız rastgele biriyle bünyelabildiği gibi ayrıca tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri vasıtasıyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve sohbet etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseri programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş üretmek midein sadece nickname (protez isim) yaymak kifayetli olurken kimilarındaysa sohbete serlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program ara didarünü kullanarak sadece makalelı, makalelı ve görüntülü, sesli ve görüntülü gibi tercihe bentlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı endamsız süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde müdrike mesajlaşma nominalmıdır. Bir öbür popüler chat program olan ve internetin efsane nominalmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://kagithanemarangoz.name.tr/ https://evcilkeci.name.tr/ https://supermarket.name.tr/ https://sondajteknolojisi.name.tr/ https://petektemizleme.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr